Lea

Przestronna, elegancka & praktyczna kolekcja Lea marki Nature Kid! - Personalizowany pokój dziecięcy dla dziewczynek lub chłopców. Darmowa wysyłka. TYLKO w Wallenfels.
 
Nature Kid stworzył kolekcję, która łączy w sobie design, stabilność, bezpieczeństwo, funkcjonalność i elegancję. Wiele pokoi dziecięcych jest dość rustykalnych, zbyt nudnych lub nie pasujących wizualnie do wyposażenia pokoju. Z kolekcją Lea masz w swoim domu wyjątkowe produktym,które przyciągną wzrok każdego. Szczególnie piękny design Nature Kid, na który składają się naturalne materiały i elegancki wygląd, przewija się przez całą serię. Wszystko pasuje tu do siebie idealnie - od komody po szafę.
 
Meble od Nature Kid Lea oferują mnóstwo miejsca do przechowywania. Uchwyty mają drewniany wygląd i są odzwierciedlone w pozostałych produktach z serii. Wzornictwo również generalnie pasuje do wszystkich mebli Nature Kid w kolorach. Dla bezpieczeństwa: konstrukcja mebli daje poczucie lekkości, mimo to meble są bardzo stabilne dzięki naturalnym elementom, a lakier jest oczywiście odpowiedni dla dzieci i został odpowiednio przetestowany. (Zdjęcie podobne)
na stronę

Produkty 7

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Produkty 7

Ustaw kierunek rosnący

O WALLENFELS

Chcielibyście odświeżyć swój pokój dziecięcy i szukacie elastycznych mebli, które rosną razem z dzieckiem? Sklep internetowy z meblami Wallenfels z ogromnym wyborem mebli dziecięcych oferuje Wam systemy łóżek z możliwością rozbudowy, ergonomiczne biurka z regulacją wysokości, krzesła obrotowe, szafy i wiele artykułów dekoracyjnych, takich jak lampy, dywany i nie tylko. Jako specjaliści od ergonomii doradzamy również w zakresie krzeseł biurowych, materacy i stelaży z listew.