My House - tipi w domu

1 481,00 zł
Zakres dostawy

Moje łóżko tipi z serii My House od Nature Kid. Darmowa dostawa. Dostępne tylko w Nature Kid.

Dodaj do listy życzeń
Czas dostawy
dostępny (ok. 5 - 10 dni roboczych)
SKU
p998181
Marki
Nature Kid
Dimension
Długość: 203,8 / Wysokość: 148 / Głębokość: 100 cm

Gotowy na ekscytującą przygodę w pokoju dziecięcym? Moje łóżko tipi od Nature Kid zabiera małych odkrywców do świata pełnego marzeń i zabawy. Z uroczymi oknami na przodzie i tyle łóżka, łóżko tworzy przytulną atmosferę, która nie tylko zachęca do snu, ale także do kreatywnej zabawy. Otwarte boki łóżka umożliwiają łatwe wejście i nadają łóżku zabawny charakter.

Kolorystyka w naturalnych odcieniach szarości i drewna nadaje mojemu łóżku tipi nie tylko ponadczasową elegancję, ale także doskonale wpisuje się w każdy projekt pokoju dziecięcego. To łóżko to nie tylko mebel; to zaproszenie do tworzenia kreatywnych historii, zabawnych przygód i spokojnego snu.

Moje łóżko tipi nie tylko zachwyca indywidualnym projektem, ale również doskonale wpisuje się w całą serię. Dzięki unikalnemu designowi domku doskonale współgra z innymi meblami z serii My House. Pokój dziecięcy staje się spójnym i atrakcyjnym kompleksem, w którym każdy mebel odgrywa swoją rolę w dziecięcym świecie wyobraźni.

Imponujące wymiary łóżka (wymiar zewnętrzny: 203,8 / wysokość: 148 / głębokość: 100 cm) nie tylko zapewniają wystarczająco dużo miejsca do spania, ale także do zabawy. Okna tworzą interesującą dynamikę wizualną, podczas gdy obszerna wysokość światła wynosząca 92,7 cm pozostawia wystarczająco dużo miejsca na dziecięcą wyobraźnię.

Moje łóżko tipi okazuje się praktyczne i funkcjonalne dzięki wbudowanemu łóżku dla gości i przestronnej skrytce łóżka (długość ok. 202 / głębokość 98 / wysokość 16 cm). Skrytka łóżka nie tylko pomieści pościel, ale także posłuży jako ukrycie dla małych skarbów i tajemnic. Nośność 110 kg gwarantuje nie tylko najmniejszym poszukiwaczom przygód, ale także ich rodzicom bezpieczne i wygodne miejsce.

Świadomi ekologicznie rodzice docenią certyfikat FSC Mix, który zapewnia, że drewno używane do mojego łóżka tipi pochodzi ze zrównoważonego gospodarowania lasem. Dzięki temu nie tylko najmłodsi, ale także przyszłe pokolenia mogą swobodnie się bawić i marzyć.

Podsumowując, moje łóżko tipi od Nature Kid to nie tylko mebel; to inwestycja w dziecięcą wyobraźnię i miejsce, gdzie przygody i marzenia łatwo się łączą. Daj swojemu małemu odkrywcy to najlepsze i urządź jego pokój dziecięcy łóżkiem tipi My House, miejscem pełnym magii, zabawy i spokojnego snu!

Uwaga: Ze względu na dużą modularność łóżka, jeśli chodzi o łóżko dla gości, szuflady i związane z tym zabezpieczenie przed wypadaniem, konieczne są różne otwory w nogach łóżka. W zestawie znajdują się odpowiednie nakładki maskujące, które mogą mieć lekkie różnice kolorystyczne w stosunku do koloru łóżka. Proszę używać dołączonego stelaża (musi być mocno przykręcony do łóżka). Użycie innych stelaży o stałej ramie spowoduje, że rama stelaża będzie wyższa niż rama łóżka, co spowoduje, że materac nie będzie już leżał w ramie łóżka, wysokość spania będzie za wysoka, a zabezpieczenie przed wypadaniem może przestać działać. Gwarancja nie będzie wtedy obowiązywać. (Produkt podobny do wizualizacji)

Szczegóły Produktu

 • Łóżko tipi z dodatkowym łóżkiem dla gości
 • Z oknami na przodzie i tyle łóżka
 • Boki łóżka są otwarte dla łatwego wejścia
 • Kolor: Naturalny / Szary
 • Materiał: Płyty wiórowe 1. jakości (imitacja dębu) / pokryte melaminą
My House - tipi w domu

Zakres Dostawy I Specyfikacje

My House - tipi w domu

Zawartość opakowania:

 • Moje łóżko tipi w domu
 • Skrytka łóżka / łóżko dla gości

Wymiary:

 • Wymiar zewnętrzny: 203,8 / Wysokość: 148 / Głębokość: 100 cm
 • Wysokość światła: 92,7 cm (wysokość między wejściem a górnym brzegiem)
 • Wysokość spania: 16 cm + stelaż i materac
 • Skrytka łóżka: Długość ok. 202 / Głębokość 98 / Wysokość 16 cm
 • Nośność: 110 kg

Instrukcje Bezpieczeństwa

Certyfikat FSC Mix

Vielleicht magst du auch

O WALLENFELS

Chcielibyście odświeżyć swój pokój dziecięcy i szukacie elastycznych mebli, które rosną razem z dzieckiem? Sklep internetowy z meblami Wallenfels z ogromnym wyborem mebli dziecięcych oferuje Wam systemy łóżek z możliwością rozbudowy, ergonomiczne biurka z regulacją wysokości, krzesła obrotowe, szafy i wiele artykułów dekoracyjnych, takich jak lampy, dywany i nie tylko. Jako specjaliści od ergonomii doradzamy również w zakresie krzeseł biurowych, materacy i stelaży z listew.