Koszty wysyłki / dostawy

Darmowa dostawa na terenie Polski

W naszym sklepie Wallenfels nie ma zryczałtowanych kosztów wysyłki. Wszelkie należne koszty wysyłki można zawsze znaleźć w indywidualnych informacjach o produkcie.

Dostawa

W zależności od wielkości zamówienia nasze produkty wysyłamy spedycją (meble, zestawy ogrodowe) lub też kurierem DHL.

Czas dostaw

Czas dostawy za pośrednictwem spedycji wynosi około 7 dni roboczych. W weekendy oraz dni wolne od pracy dostawa nie następuje. W przypadku opóźnień w dostawie towaru, odpowiednia informacja zostanie zamieszczona na stronie produktu.

 

Jakość i zrównoważony rozwój

Pod każdym względem: dobrej jakości meble dziecięce to nasza pasja. Dbamy o to, aby wszystkie oferowane przez nas produkty były przyjazne dla dzieci, ergonomicznie zaprojektowane i wykonane z wysokiej jakości materiałów, zwłaszcza w przypadku naszej szerokiej gamy biurek, krzeseł i łóżek. Chętnie służymy fachowym doradztwem w zakresie kompletnego wyposażenia pokoju dziecięcego, który stymuluje wyobraźnię, odgrywanie ról i radość z ruchu. Wiele z oferowanych przez nas biurek, krzeseł i innych mebli rośnie wraz z dzieckiem - dlatego nasze meble mogą być nadal używane przez nastolatków, a nawet przez osoby dorosłe. Trwałe, wysokiej jakości i wyposażone w wiele funkcji - Twoje dzieci będą cieszyć się nimi przez długi czas. Zawsze otrzymasz kompleksową i spersonalizowaną poradę klienta!