My o nas

O nas

Meble to nasza pasja

MEBLE WALLENFELS DLA MAŁYCH & DUŻYCH - NASZA MISJA

Pod każdym względem: dobre meble dziecięce to nasza pasja. Dbamy dla Ciebie o przyjazny dzieciom, ergonomiczny design i wysoką jakość materiałów wszystkich oferowanych przez nas produktów, szczególnie w naszej szerokiej gamie stolików, krzeseł i łóżek. Chętnie służymy fachową poradą w zakresie kompletnego wyposażenia pokoju dziecięcego, które pobudza wyobraźnię dzieci, odgrywanie ról i radość z ruchu. Wiele z oferowanych biurek, krzeseł i innych mebli rosnie wraz z wiekiem dziecka i dlatego mogą być one nadal używane przez nastolatków, a nawet osoby dorosłe. Trwałe, wysokiej jakości i wyposażone w wiele funkcji meble - Twoje dzieci będą cieszyć się nimi przez długi czas. Ponadto zawsze otrzymasz kompleksowe i spersonalizowane porady dla Klienta!

Oprócz szerokiej gamy mebli dziecięcych, nasza elegancki i ergonomicznie wysokiej jakości asortyment dla dorosłych stale się rozwijał na przestrzeni lat i cieszy się coraz większą popularnością wśród naszych Klientów. Cenne drewno i inne materiały, nowoczesne funkcje techniczne i solidne wykonanie w szerokiej gamie wzorów ma inspirować wyobraźnię i zachęcać do zainteresowania się naszą ofertą. W naszym sklepie internetowym staramy się zebrać dla Ciebie niezbędne informacje w najdrobniejszych szczegółach aby móc dobrze doradzić w zakresie wymagań dotyczących umeblowania.

Nie jesteśmy tylko sklepem internetowym. Na ulicy Rzepińskiej w Słubicach stworzyliśmy Tobie okazję do obejrzenia części naszych mebli jak i również dokonania zakupu outletowych zestawów z naszej oferty w korzystnych cenach. Z przyjemnością zaplanujemy dla Ciebie wyposażenie pokoju. Odwiedź nas osobiście.

Twoje życzenia są dla nas ważne!

Rozwój

W 1994 roku założycielka firmy, Hatwig Wallenfels, szukała odpowiednich, niedrogich łóżek do zabawy dla swoich 2 i 4-letnich dzieci. W tamtym czasie były to roczne dzieci. Ponieważ nie mogła znaleźć niczego, co spełniałoby jej oczekiwania (i jej portfela), zorganizowała zbiorowe zamówienie dla siebie i podobnie myślących matek od niemieckiego producenta łóżek dla dzieci.

Dzieci i ich rodzice byli zachwyceni. Inni rodzice zwrócili na to uwagę i kampania została powtórzona. Łóżko do zabawy zostało następnie przekształcone w doskonały system modułowy w ścisłej współpracy z panią Wallenfels (producentem), aby stworzyć doskonały system modułów. Teraz dostosowuje się do prawie do niemal wszystkich zmieniających się potrzeb dzieci w wieku od 0 do 15 lat.

W kolejnych latach baza Klientów szybko rosła. Otworzyło to również przedział wiekowy dzieci uczących się i bawiących się na naszych meblach, do tego stopnia, że uzupełniliśmy asortyment naszych produktów np. o meble szkolne. Od tego czasu nasz asortyment powiększył się tak, że obecnie jesteśmy wyspecjalizowanym sklepem z meblami dziecięcymi, zwłaszcza w dziedzinie ergonomicznych biurek. i pasujących do nich krzeseł. Różnorodność - systemy łóżek, tekstylia i lampy uzupełniają asortyment. Od kilku lat zajmujemy się również w szerokim zakresie wyposażeniem mebli dla dorosłych. Łóżka z litego drewna, sypialnie, dywany i szeroka gama markowych krzeseł biurowych i pościeli wzbogaca teraz nasz sklep internetowy.

Hatwig Wallenfels studiowała edukację i nauczanie biologii i żywienia na Uniwersytecie w Hamburgu. Po ukończeniu studiów zdobyła liczne dodatkowe kwalifikacje w dziedzinie rozwoju ruchowego dzieci. Oprócz pracy we własnej firmie przez wiele lat aktywnie pracowała jako prowadząca kursy PEKIP (Prague Parent-Child Programme) w Berlinie. Od 2005 roku całkowicie poświęciła się berlińskiemu sklepowi i sklepowi internetowemu.

Od 01.09.2018 r. firmę prowadzi Marc Andre Ballo (właściciel). W tym celu została założona spółka Wallenfels GmbH, która następnie przejmuje wszystkie prawa i obowiązki spółki Wallenfels.

Nasz serwis

Przywiązujemy szczególną wagę do osobistego, dokładnego i pedagogicznie uzasadnionego doradztwa. Uwzględniamy nie tylko życzenia dotyczące funkcjonalnych, najwyższej klasy mebli dostosowanych do specyficznych potrzeb dziecka, ale także omawiamy kwestie specyficznych potrzeb dziecka, ale także omawiamy z Tobą estetyczny projekt pod względem koloru i kształtu.

Wallenfels jest specjalistycznym sprzedawcą ergonomicznych biurek, krzeseł i systemów łóżek, które rosną wraz z dzieckiem.

Korzyści w specjalistycznym sklepie:

* Ogromny wybór markowych mebli

* Doskonała obsługa klienta

* Spersonalizowane doradztwo specjalistyczne

* Doradztwo w zakresie ergonomii (praca, siedzenie, spanie)

* Zakup części zamiennych

* Porady dotyczące konwersji łóżek

* Porady dotyczące doboru kolorów

* Kilkadziesiąt lat doświadczenia w sprzedaży

* Outlet w Słubicach

* Dostosowane oferty cenowe, w zależności od producenta i wielkości zamówienia

Jakość i zrównoważony rozwój

Pod każdym względem: dobrej jakości meble dziecięce to nasza pasja. Dbamy o to, aby wszystkie oferowane przez nas produkty były przyjazne dla dzieci, ergonomicznie zaprojektowane i wykonane z wysokiej jakości materiałów, zwłaszcza w przypadku naszej szerokiej gamy biurek, krzeseł i łóżek. Chętnie służymy fachowym doradztwem w zakresie kompletnego wyposażenia pokoju dziecięcego, który stymuluje wyobraźnię, odgrywanie ról i radość z ruchu. Wiele z oferowanych przez nas biurek, krzeseł i innych mebli rośnie wraz z dzieckiem - dlatego nasze meble mogą być nadal używane przez nastolatków, a nawet przez osoby dorosłe. Trwałe, wysokiej jakości i wyposażone w wiele funkcji - Twoje dzieci będą cieszyć się nimi przez długi czas. Zawsze otrzymasz kompleksową i spersonalizowaną poradę klienta!