ZNIŻKA DLA BLIŹNIĄT

Bliźnięta?
Wieloraczki?

Rozumiemy, że kupowanie wszystkiego dwukrotnie (lub więcej) jest dużym wyzwaniem. Aby Cię wesprzeć, oferujemy 10% zniżki dla bliźniąt. Prosimy o przesłanie nam dowodu ciąży mnogiej (wypisu z karty ciąży lub aktu urodzenia w formie kopii lub zdjęcia) na:

E-Mail: serwis@wallenfels.pl

Zniżki nie można zrealizować online. Po prostu daj nam znać, które produkty chcesz zamówić, a my przedstawimy Ci spersonalizowaną ofertę zawierającą rabat.

Pamiętaj, że zniżka jest przyznawana tylko w przypadku co najmniej dwukrotnego zamówienia produktu, który jest potrzebny do uzyskania wielokrotności. Nie można go łączyć z innymi promocjami rabatowymi!

NAPISZ DO NAS!

Jakość i zrównoważony rozwój

Pod każdym względem: dobrej jakości meble dziecięce to nasza pasja. Dbamy o to, aby wszystkie oferowane przez nas produkty były przyjazne dla dzieci, ergonomicznie zaprojektowane i wykonane z wysokiej jakości materiałów, zwłaszcza w przypadku naszej szerokiej gamy biurek, krzeseł i łóżek. Chętnie służymy fachowym doradztwem w zakresie kompletnego wyposażenia pokoju dziecięcego, który stymuluje wyobraźnię, odgrywanie ról i radość z ruchu. Wiele z oferowanych przez nas biurek, krzeseł i innych mebli rośnie wraz z dzieckiem - dlatego nasze meble mogą być nadal używane przez nastolatków, a nawet przez osoby dorosłe. Trwałe, wysokiej jakości i wyposażone w wiele funkcji - Twoje dzieci będą cieszyć się nimi przez długi czas. Zawsze otrzymasz kompleksową i spersonalizowaną poradę klienta!