My o nas

Meble Wallenfels dla młodszych i starszych - nasz cel

Pod każdym względem: dobre meble dziecięce to nasza pasja. Dla Ciebie dbamy o to, aby wszystkie oferowane przez nas produkty były przyjazne dzieciom, o ergonomicznym wzornictwie i wysokiej jakości materiałów, zwłaszcza w naszej bogatej ofercie stołów, krzeseł i łóżek. Chętnie Ci doradzimy - posiadamy wysoki poziom wiedzy technicznej na temat całego wyposażenia pokoju dziecięcego, które pobudzi wyobraźnię, zabawy z odgrywaniem ról i radość z ruchu Twojego dziecka. Wiele z oferowanych przez nas biurek, krzeseł i innych mebli po prostu rośnie wraz z wiekiem Twojego dziecka i dlatego nadal może ich ono używać jako nastolatek, a nawet jako dorosły. Trwałe, wysokiej jakości i wyposażone w wiele funkcji sprawią, że Twoje dzieci będą się nimi cieszyć przez długi czas. Przy tym oferujemy Ci zawsze obszerne i indywidualne doradztwo klienta!

Oprócz szerokiej gamy mebli dziecięcych, stale rozrasta się nasz elegancki i ergonomicznie wysokiej jakości asortyment dla dorosłych i cieszy rosnącą popularnością wśród naszych klientów. Cenne drewno i inne materiały, nowoczesne detale wyposażenia technicznego i solidne wykonanie w szerokiej gamie wzorów pobudzają wyobraźnię i zachęcają do przeglądania. W naszym sklepie internetowym staramy się zebrać dla Ciebie niezbędne szczegółowe informacje, abyśmy mogli doradzić Ci w zakresie Twojego wyobrażenia dotyczącego urządzenia.

Nie jesteśmy jednak tylko sklepem internetowym. Duży wybór pięknych mebli możesz również znaleźć w naszym specjalistycznym sklepie z meblami dziecięcymi pod adresem Lorenzstraße 71, 12209 Berlin (zaledwie kilkaset metrów od stacji kolei miejskiej Lichterfelde Ost). Tutaj możesz osobiście wyrobić sobie o nas zdanie, obejrzeć wiele przedmiotów wystawowych i w spokoju rozwijać swoje pomysły. Z przyjemnością zaplanujemy dla Ciebie wyposażenie pokoju lub w razie potrzeby przyjedziemy osobiście.

Również szczegóły Twoich życzeń są dla NAS ważne!

Nasz rozwój

W 1994 roku założycielka firmy Hatwig Wallenfels szukała niedrogich łóżeczek dziecięcych do zabawy dla swoich wtedy 2- i 4-letnich dzieci. Ponieważ w tym czasie w szerokiej ofercie Berlina nie mogła znaleźć niczego, co odpowiadałoby jej oczekiwaniom i portfelowi, zorganizowała dla siebie i podobnie myślących matek zamówienie zbiorcze na łóżka przygodowe od pewnego niemieckiego producenta.

Dzieci i ich rodzice byli zachwyceni. Akcja przykuła uwagę innych rodziców i powtórzyła się. Następnie łóżko do zabawy zostało dalej rozwinięte w doskonały system modułowy w ścisłej współpracy pani Wallenfels i producenta. Obecnie dostosowuje się do praktycznie wszystkich zmieniających się potrzeb dzieci w wieku od 0 do 15 lat.

W kolejnych latach baza klientów szybko rosła. To również otworzyło przedział wiekowy dzieci uczących się i bawiących na naszych meblach, dzięki czemu inne tematy, jak np. nasze meble szkolne, uzupełniły paletę produktów. Od tego czasu nasz asortyment stale się powiększał, dzięki czemu jesteśmy teraz specjalistycznym sklepem z meblami dziecięcymi, zwłaszcza w zakresie ergonomicznych biurek i dopasowanych do nich krzeseł. Ofertę uzupełniają różnorodne systemy łóżek, tekstyliów i lamp. Od kilku lat szeroko poświęcamy się również potrzebom dorosłych. Łóżka z litego drewna, sypialnie, dywany i szeroka gama markowych krzeseł biurowych i pościeli wzbogacają teraz nasz sklep internetowy. W 2008 roku mogliśmy powiększyć sklep przy Lorenzstraße o kilka metrów kwadratowych, dokonując gruntownej renowacji i poszerzając sklep o obszar byłego gabinetu lekarskiego, znajdującego się za nami. W 2016 roku nagrodziliśmy się nowym logo Wallenfels, a w międzyczasie unowocześniliśmy wygląd i funkcje sklepu internetowego Wallenfels.

Hatwig Wallenfels studiowała pedagogikę i nauczanie przedmiotów biologii i żywienia na Uniwersytecie w Hamburgu. Po ukończeniu studiów uzyskała liczne dodatkowe kwalifikacje w zakresie rozwoju ruchowego dzieci. Poza pracą we własnej firmie, przez wiele lat pracowała jako instruktorka kursu PEKiP (Prague Parent-Child Program) w Berlinie. Od 2005 roku całkowicie poświęciła się sklepowi berlińskiemu i sklepowi internetowemu.

Od 1 września 2018 roku przedsiębiorstwo prowadzone jest przez pana Marca Andre Ballo (właściciel). W tym celu powstała firma Wallenfels GmbH, która w następstwie przejęła wszystkie prawa i obowiązki firmy Wallenfels.

Nasze usługi

Szczególną wagę przywiązujemy do osobistego, rzetelnego i rozsądnego pod względem pedagogicznym doradztwa. Nie tylko dopasujemy Twoje życzenia dotyczące pierwszorzędnie funkcjonalnego mebla do specjalnych potrzeb Twojego dziecka, ale także omówimy z Tobą projekt estetyczny pod względem koloru i kształtu.

Wallenfels to specjalistyczny sprzedawca ergonomicznych biurek, krzeseł i systemów łóżek, które rosną wraz z dzieckiem:

Twoje korzyści u wyspecjalizowanego sprzedawcy:

  • Ogromny wybór markowych mebli
  • Doskonała obsługa klienta
  • Indywidualne doradztwo specjalistyczne
  • Doradztwo dotyczące ergonomii (praca, siedzenie, sen)
  • Zakup części zamiennych
  • Doradztwo dotyczące przebudowy łóżka
  • Doradztwo dotyczące koloru
  • Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży

O WALLENFELS

Chcielibyście odświeżyć swój pokój dziecięcy i szukacie elastycznych mebli, które rosną razem z dzieckiem? Sklep internetowy z meblami Wallenfels z ogromnym wyborem mebli dziecięcych oferuje Wam systemy łóżek z możliwością rozbudowy, ergonomiczne biurka z regulacją wysokości, krzesła obrotowe, szafy i wiele artykułów dekoracyjnych, takich jak lampy, dywany i nie tylko. Jako specjaliści od ergonomii doradzamy również w zakresie krzeseł biurowych, materacy i stelaży z listew.