My House łóżko domek średnio-wysokie

1 795,00 zł
Zakres dostawy

Piękne łóżko domek średniej wysokości z serii My House marki Nature Kid. Darmowa dostawa. TYLKO w Wallenfels.

Dodaj do listy życzeń
SKU
p17147914
Marki
Nature Kid
Dimension
Dł. 207,6 / wys. 162,3 / gł. 119,6 cm

Zanurz się w magicznym świecie naszej łóżkowej serii "My House" od Nature Kid - doskonałego miejsca do słodkich snów i kreatywnej zabawy! To przytulne łóżko nie tylko stanowi wygodne miejsce do spania, ale również prawdziwą ozdobę w twoim pokoju dziecięcym.

Wykonane z wysokiej jakości płyt MDF i sklejki, to łóżko spełnia najwyższe standardy jakości i zapewnia solidną konstrukcję dla długotrwałej radości. Nasze certyfikaty FSC Mix gwarantują nie tylko stosowanie zrównoważonych materiałów, ale także odpowiedzialne podejście do natury.

Twoje średnio-wysokie łóżko w kształcie domku nadaje przestrzeni w pokoju atmosferę zabawy i dostarcza środkową klatkę schodową, która nie tylko umożliwia bezpieczne wchodzenie, ale także pełni rolę placu zabaw. Całkowite wymiary z klatką schodową wynoszą 207,6 cm x 162,3 cm x 119,6 cm, a otwarty dach łóżka tworzy przytulne i zachęcające otoczenie.

Zabezpieczenie antyprzewrotne wokół łóżka zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo, umożliwiając Twoim rodzicom spokojny sen podczas twoich nocy spędzanych w tym uroczym łóżku. Prosta linia i przemyślany design sprawiają, że to łóżko staje się prawdziwym elementem wyróżniającym w twoim pokoju dziecięcym.

Doświadcz magii naszej serii "My House" od Nature Kid - miejsca, gdzie twoje marzenia się spełniają, a przygody się zaczynają. Pozwól sobie na podróż do świata pełnego fantazji i ciesz się tym łóżkiem jako miejscem, które pokochasz.

Prosimy o korzystanie z dołączonej stelar (która musi być mocno przykręcona do łóżka). Użycie innych stelarów z mocnym ramieniem spowoduje, że rama stelarowa będzie wyższa niż rama łóżka, co sprawi, że materac nie będzie już leżał w ramie łóżka, wysokość spania będzie zbyt wysoka, a zabezpieczenie antyprzewrotne może stracić swoją funkcję. Gwarancja wtedy nie będzie obowiązywać. (Podobne do ilustracji).

Szczegóły Produktu

 • My House - óżko domek średnio-wysokie
 • Wejście po drabinie
 • Materiał: płyta wiórowa I gatunku (wygląd dębu) / pokryta melaminą
 • Kolor: Szary / Naturalny (Dąb Kolorado)
 • Certyfikacja: Certyfikat FSC Mix
My House łóżko domek średnio-wysokie

Zakres Dostawy I Specyfikacje

My House łóżko domek średnio-wysokie

Zakres dostawy:

 • My House - łóżko domek średnio-wysokie
 • Ochrona przed upadkiem
 • Schody

Akcesoria opcjonalne:

 • Dach z tkaniny

Wymiary:

 • Wymiary ze schodami: dł. 207,6 / wys. 162,3 / gł. 119,6 cm
 • Powierzchnia do leżenia: 90 x 200 cm
 • Nośność: 110 kg

Instrukcje Bezpieczeństwa

Certyfikat FSC Mix

QUALITÄT & SICHERHEITSCENTER
WALLENFELS.COM
JAKOŚ I BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWANIA
Wszystko o Twoim produkcie!
PAMIĘTAJ, ABY PRZECZYTAĆ I POBRAĆ NASZE INSTRUKCJE DOTYCZĄCE PIELĘGNACJI I BEZPIECZEŃSTWA UŻYTKOWANIA
INSTRUKCJE DOTYCZĄCE PIELĘGNACJI I BEZPIECZEŃSTWA
Vielleicht magst du auch

O WALLENFELS

Chcielibyście odświeżyć swój pokój dziecięcy i szukacie elastycznych mebli, które rosną razem z dzieckiem? Sklep internetowy z meblami Wallenfels z ogromnym wyborem mebli dziecięcych oferuje Wam systemy łóżek z możliwością rozbudowy, ergonomiczne biurka z regulacją wysokości, krzesła obrotowe, szafy i wiele artykułów dekoracyjnych, takich jak lampy, dywany i nie tylko. Jako specjaliści od ergonomii doradzamy również w zakresie krzeseł biurowych, materacy i stelaży z listew.